|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Папір копіювальний синій, A4, 10 аркушів, KIDS Line
Артикул
ZB.1939
В наявності
Опис
Набір копіювального паперу від ZiBi - гарний помічник для дітей у малюванні, аплікації, виготовленні різних поробок, який допоможе перенести необхідне зображення на папір чи картон. формат А4
колір: синій
10 аркушів
щільність паперу 22 г/м² призначений для багаторазового використання на сторону без фарбуючого шару кожного аркушу нанесений логотип ZiBi, що забезпечує легке і коректне використання копіювального паперу маленькими дітьми копії світлостійкі упаковка: індивідуальний блістер з європідвісом
39 грн
Характеристики
| Ширина | 30 см |
|---|---|
| Товщина | 0.01 см |
| Висота | 21 см |
| Формат паперу | A4 |
| Тип паперу | Папір копіювальний |
| Колір | Синій |
| Кількість аркушів | 10 |
| Країна виробник | Китай |
Новий відгук або коментар