|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щоденник недатований STRONG, A5, червоний, бум вініл
Артикул
BM.2022-05
В наявності
Опис
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця!
Тверда обкладинка щоденника STRONG виконана з гладкого однотонного бумвінілу. Обкладинка представлена у строго витриманому елегантному дизайні. Ця модель стане відмінним діловим аксесуаром, завдяки своєму формату, лаконічності та функціональності.
Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з тим, не залежить від дат, що дозволяє вести записи без хронології та в довільному порядку.
Формат А5
288 сторінок
Тверда обкладинка з бумвінілу
Внутрішній блок: офсетний папір кремового кольору щільністю 70 г/м²
Закладка-лясе в колір обкладинки допоможе швидко знайти необхідну сторінку
Мапи України та Європи на форзацах
Індивідуальна упаковка: картонна коробка
Структура внутрішнього блоку:
Аркуш для внесення особистої інформації
Недатовані сторінки з лініюванням у лінію, мають рядок для напису дати
Алфавітна книга для внесення контактів
Щоденник BUROMAX формату А5 - це вибір, перевірений часом, найпопулярніший формат для незамінного помічника в плануванні Вашого робочого дня!
На цій моделі щоденника можливе тиснення сліпим методом та методом фольгування.
154 грн
Характеристики
| Ширина | 20.6 см |
|---|---|
| Товщина | 1.7 см |
| Висота | 15.3 см |
| Формат паперу | A5 |
| Тип | Недатований |
| Колір | Червоний |
| Кількість аркушів | 336 стор. |
| Країна виробник | Китай |
Новий відгук або коментар