|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щоденник недатований STEEL, A5, темно-синій, штучна шкіра
Артикул
BM.2053-03
Немає в наявності
Опис
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Родзинкою щоденника STEEL є його гнучка обкладинка, виконана з штучної, оксамитової на дотик, шкіри soft-touch з покриттям МЕТАЛІК. Дизайн гармонійно доповнює тонування зрізу внутрішнього блоку в колір обкладинки.
Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з тим, не залежить від дат, що дозволяє вести записи без хронології та в довільному порядку.
Формат А5
288 сторінок
Гнучка обкладинка з штучної шкіри
Внутрішній блок: офсетний папір кремового кольору щільністю 70 г/м²
Закладка-лясе в колір обкладинки допоможе швидко знайти необхідну сторінку
Мапи України та Європи на форзацах
Індивідуальна упаковка: картонна коробка
Структура внутрішнього блоку:
Аркуш для внесення особистої інформації
Недатовані сторінки з лініюванням у лінію, мають рядок для напису дати
Алфавітна книга для внесення контактів
Щоденник BUROMAX формату А5 - це вибір, перевірений часом, найпопулярніший формат для незамінного помічника в плануванні Вашого робочого дня!
На цій моделі щоденника можливе тиснення сліпим методом.
314 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Ширина | 21 см |
|---|---|
| Товщина | 3 см |
| Висота | 15.5 см |
| Формат паперу | A5 |
| Тип | Недатований |
| Колір | Темно-синій |
| Кількість аркушів | 288 стор. |
| Країна виробник | Китай |
Новий відгук або коментар