|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щоденник недатований BASE(Miradur),L2U, A5, 288 стор., синій, бумвініл/поролон
Артикул
BM.2008-02
В наявності
Опис
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Тверда обкладинка щоденника BASE виготовлена з бумвінілу, з поролоном, який ідеально підходить для корпоративного тиснення. Незмінна класика в щоденниках - стильний та лаконічний дизайн моделі BASE зробить цей щоденник надійним помічником багатьох ділових людей.
Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з тим, не залежить від дат, що дозволяє вести записи без хронології та в довільному порядку.
Формат А5
288 сторінок
Тверда обкладинка з бумвінілу з поролоном
Внутрішній блок: офсетний папір кремового кольору щільністю 70 г/м²
Закладка-лясе допоможе швидко знайти необхідну сторінку
Мапи України та Європи на форзацах
Індивідуальна упаковка: картонна коробка
Структура внутрішнього блоку:
Аркуш для внесення особистої інформації
Недатовані сторінки з лініюванням у лінію, мають рядок для напису дати
Алфавітна книга для внесення контактів
Щоденник BUROMAX формату А5 - це вибір, перевірений часом, найпопулярніший формат для незамінного помічника в плануванні Вашого робочого дня!
На цій моделі щоденника можливе тиснення сліпим методом та методом фольгування.
167 грн
Характеристики
| Ширина | 21 см |
|---|---|
| Товщина | 2.5 см |
| Висота | 15 см |
| Формат паперу | A5 |
| Тип | Недатований |
| Колір | Синій |
| Кількість аркушів | 288 стор. |
| Країна виробник | Китай |
Новий відгук або коментар