|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щоденник недатов. PRETTY, A5, блакитний
Артикул
BM.2034-14
В наявності
Опис
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця!
Тверда поліграфічна обкладинка з ламінацією soft touch щоденника PRETTY виконана у ніжному дизайні з цікавими стимулюючими написами та сприятиме підтримці гармонії у житті своєї власниці, а також даруватиме гарний настрій щодня.
Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з цим його власник не залежить від певних дат, що дозволяє вести нотатки без врахування хронології у вільному порядку. Формат А5
288 сторінок
Тверда повнокольорова ламінована обкладинка з поліграфічними ефектами: вибірковий УФ лак та тиснення блакитною фольгою
Внутрішній блок: офсетний папір білого кольору щільністю 70 г/м²
Закладка-лясе допоможе швидко знайти необхідну сторінку
Індивідуальна упаковка: прозорий пакет
Структура внутрішнього блоку:
Аркуш для внесення особистої інформації
Недатовані сторінки з лініюванням у лінію, мають рядок для напису дати
Алфавітна книга для внесення контактів
Щоденник BUROMAX формату А5 - це вибір, перевірений часом, найпопулярніший формат для незамінного помічника в плануванні Вашого робочого дня!
175 грн
Характеристики
| Ширина | 20.7 см |
|---|---|
| Товщина | 1.7 см |
| Висота | 15.2 см |
| Формат паперу | A5 |
| Тип | Недатований |
| Колір | Блакитний |
| Кількість аркушів | 288 стор. |
| Країна виробник | Україна |
Новий відгук або коментар