|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щоденник недат. UKRAINE, A6, св. синій
Артикул
BM.2609-30
В наявності
Опис
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця!
Тверда поліграфічна обкладинка з ламінацією soft touch щоденника UKRAINE виконана в національних кольорах. Гармонійно доповнює дизайн нанесення фольгою патріотичного напису на лицьовій стороні. Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з цим його власник не залежить від певних дат - адже недатований щоденник дозволяє вести нотатки без врахування хронології у вільному порядку. Формат А6
288 сторінок
Тверда повнокольорова ламінована обкладинка з поліграфічними ефектами: вибірковий УФ лак та тиснення золотою фольгою
Внутрішній блок: офсетний папір білого кольору щільністю 70 г/м²
Закладка-лясе допоможе швидко знайти необхідну сторінку
Мапи України та Світу на форзацах
Індивідуальна упаковка: прозорий пакет
Структура внутрішнього блоку:
Аркуш для внесення особистої інформації
Недатовані сторінки з лініюванням у лінію, мають рядок для напису дати
Алфавітна книга для внесення контактів
Щоденник BUROMAX - це вибір, перевірений часом, незамінний помічник в плануванні Вашого робочого дня!
129 грн
Характеристики
| Ширина | 17 см |
|---|---|
| Товщина | 1.3 см |
| Висота | 11 см |
| Формат паперу | A6 |
| Тип | Недатований |
| Колір | Синій |
| Кількість аркушів | 288 стор. |
| Країна виробник | Україна |
Новий відгук або коментар