|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щоденник недат. MODERNA, A5, сірий
Артикул
BM.2014-09
В наявності
Опис
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця!
Тверда поліграфічна обкладинка з ламінацією soft touch щоденника MODERNA виконана у стильному, сучасному дизайні з оригінальним візерунком.
Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з цим його власник не залежить від певних дат - адже недатований щоденник дозволяє вести нотатки без врахування хронології у вільному порядку. Формат А5 288 сторінок Тверда повнокольорова ламінована обкладинка з поліграфічними ефектами: вибіркове тиснення золотою фольгою Внутрішній блок: офсетний папір білого кольору щільністю 70 г/м² Закладка-лясе допоможе швидко знайти необхідну сторінку Мапи України та Світу на форзацах Індивідуальна упаковка: прозорий пакет
Структура внутрішнього блоку:
Аркуш для внесення особистої інформації Недатовані сторінки з лініюванням у лінію, мають рядок для напису дати Алфавітна книга для внесення контактів
Щоденник BUROMAX формату А5 - це вибір, перевірений часом, найпопулярніший формат для незамінного помічника в плануванні Вашого робочого дня!
175 грн
Характеристики
| Ширина | 20.7 см |
|---|---|
| Товщина | 1.7 см |
| Висота | 15.2 см |
| Формат паперу | A5 |
| Тип | Недатований |
| Колір | Сірий |
| Кількість аркушів | 288 стор. |
| Країна виробник | Україна |
Новий відгук або коментар