|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щоденник недат. HIDE, A6, коричневий
Артикул
BM.2617-25
В наявності
Опис
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця!
Обкладинки щоденників серії HIDE мають сучасний, лаконічний та стриманий дизайн. Малюнок обкладинки імітує натуральну шкіру та надає щоденнику солідності, а комбінація фактур забезпечує стильний вигляд.
Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з цим його власник не залежить від певних дат - адже недатований щоденник дозволяє вести нотатки без врахування хронології у вільному порядку. Формат А6
288 сторінок
Тверда повнокольорова ламінована обкладинка з поліграфічними ефектами: вибірковий УФ лак та тиснення срібною фольгою
Внутрішній блок: офсетний папір білого кольору щільністю 70 г/м²
Закладка-лясе допоможе швидко знайти необхідну сторінку
Мапи України та Світу на форзацах
Індивідуальна упаковка: прозорий пакет
Структура внутрішнього блоку:
Аркуш для внесення особистої інформації
Недатовані сторінки з лініюванням у лінію, мають рядок для напису дати
Алфавітна книга для внесення контактів
Щоденник BUROMAX - це вибір, перевірений часом, незамінний помічник в плануванні Вашого робочого дня!
129 грн
Характеристики
| Ширина | 17 см |
|---|---|
| Товщина | 1.3 см |
| Висота | 11 см |
| Формат паперу | A6 |
| Тип | Недатований |
| Колір | Коричневий |
| Кількість аркушів | 288 стор. |
| Країна виробник | Україна |
Новий відгук або коментар