|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щоденник недат. GENTLE, A5, темно-червоний, штучна шкіра
Артикул
BM.2009-13
Немає в наявності
Опис
Щоденники BUROMAX - це завжди широкий вибір самих різних обкладинок, фактур і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Жорстка обкладинка щоденника GENTLE виготовлена з гладкої штучної шкіри (тип Torino), з поролоном. Завдяки стриманому і лаконічному дизайну, щоденник стане незамінним аксесуаром стильної ділової людини. Недатований щоденник зберіг переваги датованого щоденника, але разом з тим, не залежить від дат, що дозволяє вести записи без хронології та в довільному порядку.
Формат А5
288 сторінок
Тверда обкладинка з штучної шкіри з поролоном
Внутрішній блок: офсетний папір кремового кольору щільністю 70 г/м²
Закладка-лясе в колір обкладинки допоможе швидко знайти необхідну сторінку
Мапи України та Європи на форзацах
Індивідуальна упаковка: картонна коробка
Структура внутрішнього блоку:
Аркуш для внесення особистої інформації
Недатовані сторінки з лініюванням у лінію, мають рядок для напису дати
Алфавітна книга для внесення контактів
Щоденник BUROMAX формату А5 - це вибір, перевірений часом, найпопулярніший формат для незамінного помічника в плануванні Вашого робочого дня!
На цій моделі щоденника можливе тиснення сліпим методом та методом фольгування.
222 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Ширина | 21 см |
|---|---|
| Товщина | 2.5 см |
| Висота | 15 см |
| Формат паперу | A5 |
| Тип | Недатований |
| Колір | Темно-червоний |
| Кількість аркушів | 288 стор. |
| Країна виробник | Китай |
Новий відгук або коментар