|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Щоденник датов. 2026 ZEST, A5,зелений , бумвініл
Артикул
BM.21167-04
В наявності
Опис
Щоденники BUROMAX – це завжди широкий вибір різних обкладинок, фактур, розмірів і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця!
Жорстка обкладинка щоденника ZEST виконана з бумвінілу в лаконічному дизайні з нанесенням року золотою фольгою на лицьовій стороні.
Формат міні А5 (140х215 мм)
320 сторінок
Внутрішній блок: офсетний папір білого кольору щільністю 60 г/м²
Закладка-лясе сірого кольору
Друк блоку сірим кольором
Дві мови блоку: українська, англійська
Індивідуальна упаковка: прозора плівка
Структура внутрішнього блоку:
Сторінка для внесення особистої інформації
Календарі на 2025 – 2028 роки
Датована сторінка з організатором часу з 7:00 до 21:00, календарем на поточний/наступний місяць, позначенням дня тижня, знаку зодіаку, іменинників
Сторінка для внесення контактів
Щоденник BUROMAX формату А5 – це вибір, перевірений часом, найпопулярніший формат для незамінного помічника у плануванні Вашого робочого дня!
110 грн
Характеристики
| Ширина | 20.6 см |
|---|---|
| Товщина | 2 см |
| Висота | 15.3 см |
| Формат паперу | A5 |
| Тип | Датований |
| Колір | Зелений |
| Кількість аркушів | 336 стор. |
| Країна виробник | Індія |
Новий відгук або коментар