|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Папір міліметровий, А3, 10 аркушів, KIDS Line
Артикул
ZB.1931
В наявності
Опис
Папір міліметровий Zibi - масштабно-координатний папір для креслярських і графічних робіт олівцем, лайнером або рапідографом. Використовується для нанесення технічних зображень і креслень вручну Формат: А3
Кількість аркушів: 10
Інтервал: малих ліній - 1 мм, великих - 5 см, середніх - 1 см Щільність паперу: 80 г/м² Колір лініювання: блакитний
32 грн
Характеристики
| Ширина | 43 см |
|---|---|
| Товщина | 0.1 см |
| Висота | 30 см |
| Формат паперу | A3 |
| Тип паперу | Папір міліметровий |
| Колір | Блакитний |
| Кількість аркушів | 10 |
| Країна виробник | Україна |
Новий відгук або коментар