|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Папір копіювальний, чорний, А4, 100 арк.
Артикул
BM.2701
В наявності
Опис
Папір копіювальний BUROMAX ідеально підходить для рукописних робіт, друкарських машинок та матричних принтерів. Тонкий папір з нанесеним на одну зі сторін фарбуючим шаром, призначений для отримання копії документа шляхом відбитка.
формат А4 (розмір 210х297 мм)
100 аркушів
щільність 18 г/м²
колір: чорний
має унікальні характеристики у своєму фарбуючому шарі, який забезпечує можливість багаторазового використання та його самовідновлення
фарбувальний жировий шар однорідний, при натисканні залишає рівномірний, з чіткими межами контур
папір легко гнеться, але не деформується
упаковка: коробка з щільного ламінованого картону
112 грн
Характеристики
| Ширина | 30 см |
|---|---|
| Товщина | 0.6 см |
| Висота | 22 см |
| Розмір | 210*297 мм |
| Тип паперу | Папір копіювальний |
| Колір | Чорний |
| Кількість аркушів | 100 |
| Країна виробник | Китай |
Новий відгук або коментар